Urinal šlapimo takų ekspertas

urinal

Daugelis moterų nekreipia dėmesio į šlapimo organų sistemos veiklą, kol kas nors nenutinka, pavyzdžiui, neprasideda šlapimo takų infekcija (ŠTI) ar nesusiformuoja inkstų akmenys. Produktų linija „Urinal®“ siekia pakeisti šį požiūrį. Pirmiausia, norime padėti jums suprasti, kodėl šlapimo organų sistema yra tokia svarbi, be to, norime pasiūlyti produktų, kurie padės palaikyti normalią šlapimo takų sistemos būklę.

urinal
urinal

Sužinokite daugiau apie savo šlapimo organų sistemą

Jūsų šlapimo organų sistema atlieka organizmo valymo funkciją, šalina toksinus ir nereikalingas medžiagas. Viršutinę šlapimo organų sistemos dalį sudaro inkstai ir šlapimo takai, kuriais šlapimas teka į apatinę šlapimo organų sistemos dalį, susidedančią iš šlapimtakių ir šlapimo pūslės. Jūsų inkstai dirba nuolat – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taip pat kaip širdis, jie yra gyvybiškai svarbūs organai, kurių pagrindinė funkcija – „filtruoti“ kraują ir kartu su šlapimu šalinti iš organizmo toksinus bei nereikalingas medžiagas, o šlapimo pūslėje šlapimas kaupiasi tol, kol ateina laikas šlapintis. Nors mūsų šlapimo organų sistema atlieka gyvybiškai svarbią funkciją, skirtingai nuo širdies, retai kuris atkreipia į ją dėmesį ir tinkamai ja rūpinasi. Būtent tokia yra produktų linijos „Urinal®“ misija. Dabar atidžiau pažvelkime į tai, kaip kiekvienas „Urinal®“ produktas rūpinasi atskirais šlapimo sistemos organais. 

urinal

Išplaukite bakterijas iš apatinių šlapimo takų

Ar kada nors šlapindamosi jautėte nemalonų deginimo pojūtį? Tai vienas iš pagrindinių šlapimo takų problemų simptomų. Labai dažnai jis praneša apie infekciją, kurią dažniausiai sukelia į šlapimtakius patekusios bakterijos, kartais nukeliaujančios ir į šlapimo pūslę.

Kaip ir kodėl susiduriama su ŠTI?

Brangioji, nesėdėk ant šaltų grindų, nes pasigausi infekciją. Greičiausiai bent kartą gyvenime esate tai girdėjusi. Tai vienas iš dažniausių klaidingų įsitikinimų – kad deginimo pojūtį ir su juo susijusias problemas sukelia šaltis. Iš tikro apie 80–90 proc. šlapimo takų infekcijų sukelia E. coli vadinama bakterija, o šalčio negalima laikyti pagrindine infekcijos priežastimi. Būtent todėl šalčio vengimas nėra pakankamai veiksmingas būdas išvengti ŠTI. Kad geriau tai suprastume, svarbu pažvelgti giliau.

Moterys yra labiau linkusios sirgti ŠTI dėl paprastos anatominės priežasties. Moterų šlaplė yra daug trumpesnė už vyrų: vos 4 cm, palyginti su 20 cm ilgio vyrų šlaple. Tai leidžia organizme gyvenančioms E. coli bakterijoms daug lengviau pasiekti šlapimo pūslę. 

MAISTO PAPILDAS. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas